Нацполіція розслідує, хто дав гроші на заставу прикарпатцю Юрію Тимошенку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нацполіція веде розслідування стосовно кандидата у президенти Юрія Тимошенка.

  Результат пошуку зображень за запитом "Нацполіція веде розслідування стосовно кандидата у президенти Юрія Тимошенка."

  Про це повідомляється у розслідуванні програми “Схеми“, пише СТИК.

  “Ми ведемо розслідування відносно одного з кандидатів у президенти, заставна сума якого була наповнена пожертвами низки приватних осіб, і потім з’ясовується, що ці приватні особи про це нічого не знали”, – раніше повідомив міністр.

  Пізніше у Нацполіції офіційно повідомили “Схемам”, що Аваков говорив про Юрія Тимошенка.

  “Нині, за даними Нацполіції, слідчі розслідують кримінальне провадження, у якому йдеться про ймовірний обман виборців, в тому числі “шляхом можливого фіктивного надання коштів 12 громадянами України” кандидатові Юрію Тимошенкові на заставу. Стаття – перешкоджання здійсненню виборчого права”, – зазначають журналісти.

  Сам Тимошенко у коментарі заявив, що вважає це розслідування політичним переслідуванням.

  “Відомо, що відкрили провадження і тиск, шалений тиск, він почався ще задовго до висування… І це починалося навіть у “Народному фронті”. І коли вони почули, що я надумав десь там, не узгодивши свої дії, висуватися-балотуватися – вони одразу почали мене залякувати”, – стверджує кандидат у президенти.

  Примітно, що на провадження проти Юрія Тимошенко журналісти вийшли, розслідуючи наповнення фонду партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко. “Схеми” з’ясували, що починаючи з травня по кінець 2018 року партія отримала 160 млн. гривень благодійних внесків, 145 млн. з яких надсилали фізичні особи.

  Журналісти виявили, що гроші надсилались найчастіше траншами або 15 або 150 тис. гривень, навіть цілими родинами в один і той самий період, або однією тією ж людиною з банків різних міст.

  При цьому, на відміну від Юрія Тимошенко, сумнівне наповнення фондів “Батьківщини” у підлеглих Авакова не викликали підозр, і станом на 27 лютого слідчі не вносили в ЄРДР даних про можливі порушення порядку фінансування партії Юлії Тимошенко.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150