Радикальна тернопільська родина приховала чотири фірми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Радикальну партію Олега Ляшка на  Тернопільщині привласнила родина Яциковських. Так, Богдан Яциковський очолює обласну партійну організацію і є головою фракції в обласній раді, його матір Оксана очолює радикальну фракцію в міській раді, а батько Ігор нещодавно балотувався від цієї політсили на посаду голови Білецької ОТГ.

  Результат пошуку зображень за запитом "РАДИКАЛЬНА ТЕРНОПІЛЬСЬКА РОДИНА ПРИХОВАЛА ЧОТИРИ ФІРМИ"

  Це благородне сімейство радикалів, свідомо чи ні, у своїх деклараціях забуло вказати чотири юридичних особи, до яких вони мають пряме відношення, пише СТИК з посиланням на Репортер.

  Оксана Яциковська восени 2015 року була обрана депутатом Тернопільської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, раніше вже теж була депутатом міськради у 2002-2006 рр. Нині входить до бюджетної комісії (донедавна навіть її очолювала).

  Згідно з оприлюдненою декларацією, Оксана Яциковська є власницею ПП “Радіо-Бонус”, ТзОВ “Місто-інфо” та ПП “Резон-К”. Її чоловік є власником приватного підприємства ПП “Бенефіт”. У власності Оксани Яциковської перебуває й ряд об’єктів нерухомості. Зокрема, це п’ять земельних ділянок у селі Киданці Збаразького району Тернопільської області загально площею близько 12 500 кв. м. Також у власності Оксани Богданівни є земельна ділянка у селі Білокриниця Кременецького району площею 1 112 кв. м, ділянка у селі Біла Тернопільського району площею 1 200 кв. м., земельна ділянка площею 930 кв. м. у місті Винники, що поблизу Львова, а також ще дві земельні ділянки у Львові площею 63 і 493 кв. м.

  У  власності Ігоря перебуває земельна ділянка у селі Киданці Збаразького району площею 1 542 кв. м, дві земельні ділянки у селі Миколаївка Бучацького району загальною площею 2 000 кв. м., земельна ділянка у селі Білокриниця площею 1112 кв. м та земельна ділянка у селі Татарів, що поблизу “Буковелю” (площа 187 кв. м.).

  Син Ігоря Яциковського Богдан Яциковський є досить одіозно-скандальною фігурою. У 2011-2012 рр. Богдан Яциковський був начальником головного управління економіки та промполітики Львівської ОДА, а у 2013-2014 рр. – першим заступником голови Збаразької РДА. Саме в Збаразькому районі батьки чиновника отримали 6(!) земельних ділянок у квітні 2014 р. З червня 2014 року пан Богдан  займає посаду заступника голови Держкомісії по запасах корисних копалин.

  Під час проведення аналізу е-декларацій Яциковського Ігоря Ярославовича та Яциковської Оксани Богданівни встановлено, що у власності сім’ї Яциковських знаходиться 7 юридичних осіб, однак в деклараціях було зазначено тільки про три, а саме: ПП “Бенефіт”, ПП “Радіо Бонус” та ТзОВ “Місто-Інфо” . Вони приховали в своїх е-деклараціях корпоративних прав у 4 юридичних особах на суму 732 949,41 грн., а саме: ТзОВ “Дитячий світ” ЛТД (частка у статутному фонді становить 681 929.00 грн., 96.894%), ТзОВ “Надзбруччя-Агро” (частка у статутному фонді становить 26 020.41 грн., 51%), Дочірнє сільськогосподарське підприємство “Надзбруччя-Агро” (частка у статутному фонді становить 25 000 грн.), Громадська організація “Тернопільський медіа-клуб”.

  Таким чином родина Яциковських вчинила кримінальне правопорушення передбачене ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Однак знаходячись на керівних державних посадах та в органах місцевого самоврядування і маючи серйозних покровителів в особі екс-губератора Львівщини та Тернопільщини, Яциковські поки можуть спати спокійно.

  (Visited 105 times, 1 visits today)
 • 180x150