Чиновником ЛОДА зайнялась прокуратура: його підозрюють у привласненні державних коштів (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У понеділок, 27 квітня, у Прокуратурі Львівської області погодили підозри очільнику одного із управлінь ЛОДА, його підлеглому та керівникам товариства у привласненні бюджетних коштів виділених на будівництво амбулаторій.

  Про це повідомила головний прокурор Львівської області Ірина Діденко, на своїй сторінці у “Facebook”, передає СТИК.

  Слідство з’ясувало, що впродовж 2018 року із бюджету виділено кошти на будівництво шести об’єктів, переважно абулаторій. Тендер на всі об’єкти виграло одне товариство.

  “Наразі, маємо достатньо доказів, тому погодили підозри у привласненні 1,3 млн грн при будівництві амбулаторії монопрактики в селі Дубравка:

   засновникам ТОВ;
   тимчасово виконувачу обов’язків начальника управління ЛОДА;
   та його підлеглому.

  Дії кваліфікуємо за ч. 2 ст. 28 — ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 366, ч.ч. 3, 4 ст. 191, КК України”, — повідомила прокурор.

  Так, для реалізації свого замислу вказані особи внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості:
   завищили об’єми;
   вартість виконаних робіт;
   використаних матеріалів.

  Це при тому, що, фактично, роботи виконані не були.

  “На фото амбулаторія на день початку проведення експертизи, акти про виконання робіт з будівництва якої вже підписані і гроші перераховані. Наразі двом керівникам товариства про підозри оголошено.
  Чиновники для їх вручення не з’явились, кажуть, що захворіли. За вчинене їм загрожує від 5 до 8 років ув’язнення, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. Готуємо клопотання про обрання запобіжних заходів, відсторонення від посад”, — резюмувала Ірина Діденко.

  Прокурор також повідомила, що перевіряється причетність і інших осіб, а також привласнення коштів при будівництві решти амбулаторій.

  Як повідомив голова Львівської ОДА, Максим Козицький, йдеться про т. в. о. начальника управління капітального будівництва ЛОДА.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150