Син нового голови податкової володіє дорогою квартирою і не знає, де взяв на неї гроші (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25-річний син нового голови Державної податкової Служби Олексія Любченка Андрій має квартиру у новобудові у центрі Києва і автомобіль Porsche Macan 2019 року випуску. Загалом це майно може коштувати близько 300 тисяч доларів. При цьому походження квартири син Любченка пояснити не зміг.

  Син нового голови податкової володіє дорогою квартирою і не знає ...

  Як повідомило «Слідство.Інфо», з 2013 року Андрію Любченку належить квартира на понад 100 кв. м. і паркомісце в одній із новобудов у центрі Києва. На момент придбання квартири Любченку-молодшому було 18 років. Журналісти порахували, що нині ця нерухомість може коштувати щонайменше 215 тис. дол., передає СТИК.

  У коментарі «Слідству.Інфо» Андрій Любченко заявив, що не пригадує, звідки у нього гроші на купівлю квартири і паркомісця.

  «Я не пам’ятаю, хто там, що і коли купував. І зараз не можу дати інформацію з цього приводу», – сказав він.

  Водночас на запитання, чи допомагали йому батьки, той відповів: «Напевно».

  Крім цього, близько 2 місяців тому Андрій Любченко купив авто Porsche Macan 2019 року випуску. На офіційному сайті Porsche ціна на таке авто стартує від 72 тис. дол. За словами Любченка-молодшого, він заробив на цей автомобіль, займаючись маркетингом.

  «Ну, я взагалі-то працюю, у мене ФОП (фізична особа-підприємець – ред.) третьої групи, я займаюсь маркетингом в соціальних мережах: Facebook, Instagram-реклама, Google і так далі. Тому, в принципі, нічого дуже дивного немає і, як на мене, це авто не надто вже дорого коштувало», – підкреслив Андрій Любченко.

  Також журналісти проаналізували сторінку сина Олексія Любченка в соцмережі і з’ясували, що кілька років до цього він їздив на автомобілі Mercedes 2013 року. Як ми з’ясували, це авто належить приватній фірмі, зареєстрованій на Черкащині, звідки родом головний податківець країни.

  «Очевидно, саме на цьому автомобілі Андрія Любченка у 2018 році затримали патрульні за керування в нетверезому стані. Сам правопорушник в суді визнав свою провину. Але покарання не отримав. Як з’ясувалося, на момент розгляду справи минули строки притягнення до відповідальності. За словами сина податківця, це було службове авто і він використовував його для роботи», – зазначається в журналістському розслідуванні.

  Журналісти «Слідства.Інфо» намагались зв’язатися із самим керівником Державної податкової служби щодо походження статків його сім’ї, але Олексій Любченко не відповів на дзвінки та повідомлення.

  Олексія Любченка призначили головою Державної податкової служби 29 квітня цього року. Раніше він вже працював у цій системі. Зокрема, обіймав керівні посади на Кіровоградщині та Черкащині. Крім того, з 2009 по 2011 роки Олексій Любченко працював заступником голови Державної податкової адміністрації. А відтак він підпадає під люстрацію. Останні кілька років Любченко працював у приватному секторі.

   

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150