На Прикарпатті дорожню розмітку протендерили з рекордною знижкою 56%

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автодоріг в Івано-Франківській області 9 квітня уклала договір з ТОВ «Транс лайн груп» з рекордною знижкою  на влаштування горизонтальної дорожньої розмітки на дорогах державного значення на загальну суму 5,50 млн гривень, про це повідомляється у системі «Прозоро».

  У Покрові поновили дорожню розмітку

  За ці гроші підрядник має  влаштувати горизонтальну розмітку проїжджої частини білою фарбою товщиною 0,54 мм на дорогах державного значення довжиною 3,79 тисяч кілометрів, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  На торги прийшли десять компаній, всі з них були допущені до аукціону: «Трафік Менеджмент Груп», «Роад-лайн», «Хімія парк», «Транс лайн груп», «Спец комплект постач», «Експодор», «Техно-буд-центр», «Перша українська дорожньо-будівельна компанія», «Автомагістраль» та «ПБС».

  В результаті аукціону найменшу ціну запропонувала  «Транс лайн груп» –  5,50 мільйонів гривень, що на 56% менше за очікувану вартості закупівлі, яку виставила Івано-Франківська Служба автодоріг.

  Згідно підписаному протоколу цін на матеріальні ресурси, компанія «Транс лайн груп» закупить фарбу дорожню білу – по 37,02 тисяч гривень/тонну, фарбу дорожню жовту та червону – по 45,96 тисяч  гривень/тонну, затверджувач – 522,96 тисяч гривень/тонну, розчинники для розмітки доріг – 30,00 тисяч грн/т, пластик холодного нанесення – 75,00 грн/тонну.

  Власниками «Транс Лайн Груп» є чернігівці Віталій Лепський та директор фірми Микола Лавріченко.

  (Visited 127 times, 1 visits today)
 • 180x150