На Львівщині під час отримання хабарів затримали двох посадовців районної та сільської рад (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщині поліцейські затримали посадовців місцевого самоврядування за отримання хабарів. У вівторок, 28 квітня, поліцейські затримали посадовців у порядку ст. 208 КПК України під час отримання хабарів. Заступника голови однієї з районних рад області затримали під час отримання 1200 доларів США, а голову однієї з сільських рад, коли він отримував 300 доларів США.

  «Як встановили правоохоронці, заступник голови однієї з районних рад та голова однієї з сільських рад на Львівщині отримали неправомірні вигоди у сумах, відповідно, 1200 та 300 доларів США за безперешкодне проходження конкурсу та призначення одного з кандидатів на вакантну посаду землевпорядника сільської ради», – повідомили у поліції Львівщини.

  У поліції не повідомляють про посадовців якої районної та сільської ради йдеться. Згодом прокуратура Львівської області уточнила, що мова про заступника голови Перемишлянської районної ради та сільського голову Білецької сільради. Гроші вони вимагали у львів’янина за працевлаштування землевпорядником сільради. 44- та 53-річному посадовцям вручили підозру.

  Невдовзі суд обере посадовцям запобіжні заходи. За ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

   

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150