СБУ затримала “збирачів данини” за перетин кордону з Росією (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронці викрили в Сумській області корупційну схему. Працівники пункту пропуску “Бачівськ” за грошову винагороду обіцяли не перешкоджати транспорту перетинати кордон в умовах карантину.

  СБУ затримала службовців, які збирали "данину" за перетин кордону

  Масштабну схему систематичного одержання хабарів правоохоронцям вдалося заблокувати, повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу СБУ.

  За словами слідчих, працівники однієї зі змін у пункті пропуску “Бачівськ” обкладали “даниною” українських громадян за безперешкодний перетин кордону. У змові брали участь митники та службовці Держприкордонслужби.

  Гроші брали як з тих, хто у власних справах виїжджав за кордон, так і з тих, хто в’їжджав в Україну.

  За 2 тисячі гривень з кожного приватного мікроавтобуса посадовці обіцяли пасажирам перетин держкордону в умовах карантину,
  – повідомили в СБУ.

  За зміну зловмисники одержували до 50 тисяч гривень.

  Під час обшуків фігуранти намагалися позбутися доказів протиправної діяльності, зокрема, грошей. Під час обшуку виявили купюри, які службовці впродовж зміни ховали майже на всій території митниці. Гроші знайшли в приміщеннях, на подвір’ї та навіть на даху будівлі.

  прикордонники сумська область затримання сбу

  Як повідомляє пресслужба прокуратури Сумщини, службовці митниці вирішили скористатися карантинними обмеженнями і нажитися на них. Зокрема вони систематично вимагали “данину” в громадян України, які повертались з Росії, а також змушували перевізників платити хабарі за безперешкодний перетин кордону.

  Наразі вирішують питання оголошення зловмисникам про підозру. Правоохоронці порушили кримінальну справу.

  зловмисники намагалися позбутися доказів корупції

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150