Чиновниця Садового погоріла на масштабних розкраданнях з бюджету Львова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутата Львівської обласної ради від “Самопомочі”, начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун підозрюють у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.

  Про це повідомила у мережі прокурор Львівської області Ірина Діденко, передає СТИК.

  “Підписала підозру депутатці Львівської облради – очільниці одного з управлінь Львівської міської ради у службовій недбалості, що потягнула за собою недоотримання майже 1,2 млн грн бюджетом міста”, – зазначила Діденко.

  Прокурор не назвала прізвища підозрюваної, втім, за інформацією “Вголосу“, йдеться про Інну Свистун.

  Як зазначила прокурор, станом на 1 січня 2019 року в управлінні комунальної власності міськради обліковувалось 1980 договорів про оренду майна, що належить місту.

  При цьому, із загальної кількості 16 договорів оренди (та додаткових договорів до попередніх договорів) очільниця одного з управлінь Львівської міської ради вибірково уклала з фізичними особами та окремими (!) громадськими організаціями за необґрунтовано заниженою ставкою (2% від вартості приміщень, а не 6%, як того вимагає затверджена міськрадою методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова).

  Серед інших такі договори укладено із громадськими організаціями: “Самопоміч”, “Львівська обласна республіканська християнська партія” (2), “Інститут політичних технологій” тощо.

  Внаслідок цього бюджет міста недоотримав 1 189 049 грн.

  Також слідством перевіряється факт заниження вартості об’єктів нерухомості, що тягне за собою заниження вартості оренди.

  До прикладу, орендна плата приміщення 110,2 кв.м. на вул. Вірменській, 25, складає близько 9000 грн на місяць; на пл. Міцкевича, 6/7, площею 318,2 кв.м. – 30 000 грн на місяць, на пл. Ринок, 8, площею 104 кв. м. – 2 000 грн.

  При цьому орієнтовна ринкова вартість оренди майна в центральній частині міста в десятки разів більша.

  (Visited 85 times, 1 visits today)
 • 180x150