Зарплати в регіонах: скільки в березні заробили голови обладміністрацій

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Слово і діло» стежить не тільки за тим, як українські політики виконують свої обіцянки, а й за тим, скільки вони заробляють.

  Оприлюднено зарплати голів обладміністрацій у регіонах | 1NEWS.COM.UA

  Найвища зарплата в березні була в керівника Луганської обладміністрації Сергія Гайдая – 114 тис. 921 грн. Крім окладу, надбавок і перерахунку за лютий, йому виплатили також лікарняні – 9,2 тис. грн., пише СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  У березні найвища зарплата була в керівника Луганської обладміністрації Сергія Гайдая – майже 115 тисяч.

  На другому місці вже звільнений з поста голови Тернопільської ОДА Ігор Сопель – 82 тис. 909 грн (це зарплата за період з 1 до 19 березня). До цієї суми увійшли, зокрема лікарняний і компенсація за невикористану відпустку. Новопризначений керівник Володимир Труш за березень отримав тільки 18 тис. 398 грн.

  Голова Миколаївської обласної адміністрації Олександр Стадник заробив 69 тис. 371 грн. Крім окладу і надбавок, він отримав оплату за дні відпустки – майже 28 тис. грн.

  Трохи більше 60 тис. грн заробили Владислав Скальський (Вінницька ОДА), Олексій Кучер (Харківська ОДА), Дмитро Габінет (Хмельницька ОДА), Роман Боднар (Черкаська ОДА), Андрій Прокопенко (Чернігівська ОДА). Найменша зарплата (крім Труша) в керівника Житомирської обладміністрації Віталія Бунечка – 29 тис. грн.

  (Visited 74 times, 1 visits today)
 • 180x150