Корупційний скандал: Депутат ЛМР заявив, що чиновники Садового занижували вартість комунального майна для “своїх”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чиновники Львівської міської ради вибірково занижували вартість комунального майна для громадських організацій, які пов’язані з міським головою Андрієм Садовим або з партією “Самопоміч”.

  Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

  Депутат, коментуючи корупційний скандал, який розгорівся у Львівській міськраді, нагадав, що пані Інна Свистун – не лише депутатка Львівської обласної ради від “Самопомочі”, а й начальник управління комунального майна Львівської міської ради. Він зауважив, що йде мова не про розкрадання майна, а про заниження вартості майна для громадських організацій, які пов’язані з міським головою або з партією “Самопоміч”. Ігор Телішевський наголосив, що йдеться про великі суми, адже згадані приміщення знаходяться у центрі Львова.

  “Громадська організація “Самопоміч” орендувала майно за 30 тисяч гривень, 318 “квадратів”, за один місяць, коли ринкова вартість – починаючи від 100 тисяч гривень, це є мінімум. Також і про інші приміщення іде мова”, – заявив депутат.

  Він наголосив, що знижки для громадських організацій можна надавати, проте вибірково це не робиться. З його слів, коли різні громадські організації звертаються до міськради з проханням надати приміщення, отримують відмову та пояснення, що приміщень немає, натомість для громадських організацій, наближених до міського голови, постійно знаходять приміщення. Притім, їх орендують за мізерною ціною.

  Ігор Телішевський нагадав про скандал із “аферою століття“, коли у Львові були розкрадені близько пів сотні приміщень. Депутат припустив, що слідство доведе допущене управлінням комунального майна недбальство, внаслідок чого місто зазнало десятки мільйонів гривень збитків.

  Депутат додав, що пані Свистун сьогодні написала про політичні переслідування, проте, на його думку, у цій ситуації про жодні політичні переслідування не йдеться – іде мова про службове недбальство.

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150