СБУ підозрює керівництво Одеської митниці в організації корупційної схеми (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Наразі вирішується питання про повідомлення про підозру фігурантам та обрання їм запобіжного заходу.

  Керівництво Одеської митниці підозрюється в організації масштабної корупційної схеми при розмитненні товарів. Про це повідомила пресслужба СБУ.

  За інформацією слідчих, в схемі брали участь начальники відділів митного оформлення постів “Одеса” та “Чорноморськ”. Зокрема, очільник посту “Одеса” вимагав 100 доларів США з кожного контейнеру за доставку вантажів на внутрішню митницю без додаткових заходів контролю. У разі згоди компанія-імпортер вносилась до списку і надалі її контейнери за обумовлену плату безперешкодно проходили митний контроль.

  Своєю чергою начальник посту “Чорноморськ” створював комерсантам штучні перешкоди при розмитненні товарів через затягування їх оформлення. Для розблокування процесу начальник відділу пропонував імпортерам допомогу у заниженні вартості задекларованих вантажів. За цю “послугу” він вимагав 50-60% різниці між реальною ціною та протиправно відображеною у митних документах. Вартість “платежу” складала від 200 до 4000 доларів, частина грошей передавалась безпосередньо керівництву Одеської митниці.

  Зазначається, що начальника посту “Чорноморськ” було затримано під час одержання 1300 доларів неправомірної вигоди, розпочато кримінальне провадження.

  Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання про повідомлення про підозру фігурантам та обрання їм запобіжного заходу.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150