ВАКС продовжив обов’язки підозрюваного НАБУ закарпатського судді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд продовжив до 7 червня дію обов’язків судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

  Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про продовження обов'язків судді, підозрюваного в корупції.

  Таке рішення 7 травня ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  Також НАБУ завершило розслідування цієї справи і 30 квітня Гайдуру з адвокатами відкрили доступ до матеріалів розслідування детективів.

  Як відомо, суд визначив Гайдуру 168 160 грн застави як запобіжний захід. Також на суддю поклали низку обов’язків, зокрема: прибувати за першою вимогою; повідомляти про зміну місця проживання; не відлучатися з місця проживання без дозволу; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти й носити електронний браслет. Пізніше він вніс цю суму.

  У зв’язку з наближенням дати завершення дії обов’язків прокурор САП просив їх продовжити Суд клопотання задовольнив частково, продовживши обов’язки до 7 червня. Водночас суд зняв електронний браслет з Гайдура.

  Нагадаємо, 5 лютого Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

  Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150