За рік президентства Зеленського держпосади отримали понад 30 кварталівців та їх знайомих — КВУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За рік правління президента Володимира Зеленського держпосади в Україні тримали більше 30 кварталівців і їх знайомих.

  Глава Крыма не уверен в принципиальных переменах после избрания ...

  Як повідомили в Комітеті виборців України, до того, як Зеленський став президентом, нинішні чиновники працювали в структурах Студії Квартал 95, її дочірніх організаціях, надавали послуги компанії, співпрацювали з ним на професійній основі, були знайомими, друзями, родичами Зеленського або його оточення, пише СТИК з посиланням на КВУ.

  12 з них безпосередньо працювали в Студії Квартал 95.

  За словами активістів, абсолютна більшість з них раніше не працювала на аналогічних посадах. Лише деякі мали досвід відповідної роботи, проте саме за час перебування на посаді Зеленського отримали значний поштовх в політичній кар’єрі.

  У КВУ нагадали, що, будучи кандидатом в президенти, Зеленський обіцяв призначати на державні посади професіоналів, а не знайомих.

  У виборчій програмі кандидата зазначено, що «політики, пов’язані давніми образами, кумівством, бізнес-проектами, не здатні змінити Україну», проте часто реальні дії президента не відповідали написаному.

  «Студія Квартал 95 перетворилася на кузню кадрів для нової влади. Реальна цифра може виявитися ще більшою. При цьому слід розуміти, що більшість з цих людей не були пов’язані з політикою раніше і просто не були б на нинішніх посадах, якби не Зеленський.

  Більш того, давні друзі та бізнес-партнери Зеленського отримали не тільки посади в Офісі президента, але і місця в органах безпеки України, що безпосередньо піднімає питання їх профпридатності для виконання поставлених завдань», — пояснив глава КВУ Олексій Кошель.

   

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150