Ужгородська лікарня придбає апарати ШВЛ у фірми, яку підозрюють у завищенні цін на обладнання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ужгородська центральна міська клінічна лікарня 6 травня підписала договір із ТОВ «Медхолдінг» на закупівлю двох апаратів штучної вентиляції легенів, загальною вартістю 2,2 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Скільки апаратів ШВЛ на Володимиреччині можна використати при ...

  За умовами договору придбають два апарати ШВЛ експертного класу моделі S1400, тобто по 1,1 млн грн кожен. За такими цінами їх купують медзаклади у інших регіонах, і такою ж є середня вартість цих апаратів ШВЛ на ринку. Доставити їх в лікарню компанія повинна впродовж двох місяців після заявки замовника, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  ТОВ «Медхолдінг» зареєстровано у Києві, а його власницею є Наталія Швецова. У жовтні 2019 року ця фірма постачала дефібрилятори для «Львівської 1-а міської клінічної лікарні ім. Князя Лева» за цінами значно вищими за ринкові. Тоді лікарня переплатила фірмі понад 130 тис. грн, або чверть від суми закупівлі.

  Крім того, компанія фігурує у кримінальному провадженні щодо закупівлі обладнання Одеським медичним університетом. Київські слідчі вважають, що «Медхолдінг» та низка інших фірм продавали його за завищеними цінами.

  З початку 2019 року ТОВ «Медхолдінг» отримало 427 державних замовлень на загальну суму 492 млн грн.

  За даними департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації станом на кінець березня у області налічувалось 175 апаратів ШВЛ. Впродовж квітня медичні установи області придбали ще 24 апарати різних типів і класів. Серед яких найдорожчим є Hamilton-C6 – апарат ШВЛ високого класу. Таких апаратів придбали 6 штук, а їх вартість 2 млн гривень за одиницю. А найдешевший – 248 тис. грн моделі S1600. Його використають для підтримки життєдіяльності новонароджених та дітей у інтенсивній терапії.  

  (Visited 71 times, 1 visits today)
 • 180x150