Чому Федорів захищає Росипайла, якого звинувачують у зловживаннях?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як стало відомо, після нашої нещодавньої публікації «Чи притягнуть до відповідальності начальника Івано-Франківського управління Держпраці Ігоря Росипайла» відбулись дещо дивні події, пов’язані з її фігурантами. 

  На ім’я керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації від голови Державної служби України з питань праці І.Дегнери надійшло подання про надання згоди на звільнення з посади начальника управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігора Росипайла, якого керівництво Держпраці прямо звинувачує у зловживанні владою та розтраті майна. Зауважимо, що наші джерела стверджують про те, що звинувачення базуються ще й на інших фактах, окрім наведених у згаданому вище матеріалі.

  Однак, новопризначений керівник ОДА Віталій Федорів з незрозумілих (чи, навпаки – цілком очевидних?) причин кинувся захищати І.Росипайла та, не довго роздумуючи, надіслав голові Держпраці відмову стосовно надання згоди на звільнення горе-начальника, за яким тягнеться шлейф кримінальних справ.

  Щоб не бути голослівними, наводимо повний текст документу, підписаного головою облдержадміністрації Віталієм Федорівим, фотокопія якого опинилась в нашому розпорядженні. До слова, особливу увагу привертають статті Кримінального Кодексу України, які згадуються у відповіді, і які голова ОДА, видається, навіть не спромігся проаналізувати.

  лист_феродів_росипайло_1

  лист_феродів_росипайло_2

  лист_феродів_росипайло_3

  Абсолютно незрозуліло, за які такі «заслуги» вище керівництво області ввежає І.Росипайла «високо професійним держслужбовцем» і «зразковим виконавцем службових обов’язків», якщо зовсім нещодавно обласне управління статистики проінформувало про майже 25-мільйонну заборгованість в області по заробітній платі перед найманими працівниками. Що ж такого «зразкового» зробили місцеве управління Держпраці разом з облдержадміністрацією для виплати людям заборгованих зарплат, що невпинно продовжують зростати?

  Зрештою, про неналежне виконання посадових обов’язків І.Розсипайлом можна писати ще багато… Але ще сподіваємося, що нещодавно призначений голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, як представник президента Зеленського, котрий постійно вимагає від всіх держорганів боротьби з корупцією, вникне в суть проблеми та прийме законне і, зрештою, логічне рішення. Бо, якщо і далі продовжуватиметься покривання зловживань Росипайла та неналежного виконання ним своїх посадових обов’язків, то виникне вже питання до В.Федоріва: чи то він «в темі», чи то і «в долі»?

  Таке ж питання стосується і «мовчазних», на разі, правоохоронних органів, як замість реальної протидії корупції, борються зі такими «злочинними» організаціями, як єврейські релігійні громади.

  лист_поліція_евр

  Будемо й надалі стежити за розвитком подій.

  (Visited 510 times, 1 visits today)
 • 180x150