У глави СБУ знайшли прихований маєток (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Глава СБУ Іван Баканов має “таємний” особняком в селі Ходосівка під Києвом, вартістю 7-8 млн грн.

  Баканов официально возглавил СБУ - Политика: деловой новостной ...

  Водночас у реєстрі майнових прав Баканова немає відомостей про маєток. За документами, йому належить тільки маленький клаптик – чотири сотки, ще дев’ять – на його дружині, за них вони і повинні платити податки. А в реальності, тут і власне озеро, і невеликий парк, і двоповерховий котедж – приблизно півгектара. Відповідну інформацію з’ясували журналісти програми Watchdogs.Розслідування на телеканалі “Прямий“, передає СТИК.

  Як зазначається, цей будинок був у Баканова до того, як він став главою СБУ. При цьому, юридично маєтку взагалі не існує. Він не належить, ані Іванові Баканову, ані будь-кому з його родичів. Взагалі нікому – формально, будинку в цьому місці немає.

  При цьому ринкова вартість такого маєтку може становити від 7 до 8 мільйонів грн.

  Нагадаємо, що 20 травня 2019 року голова СБУ Василь Грицак заявив, що він, його заступники та члени команди подадуть на розгляд новообраному президенту Володимиру Зеленському рапорти про своє звільнення.

  22 травня Зеленський призначив першим заступником голови СБУ очільника партії “Слуга народу”, свого друга дитинства й екс-юриста студії “Квартал 95” Івана Баканова.

  (Visited 97 times, 1 visits today)
 • 180x150