Льодовий палац за 280 мільйонів зведе оточення нардепа-любителя хокею від «Слуги народу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління капітального будівництва, департамент архітектури, містобудівний та земельний ресурс Хмельницької міської ради 7 травня за результатами роботи тендеру було запропоновано будівництво у Львові для будівництва Львівського палацу у Хмельницькому за 279,75 млн грн. Про це повідомляє в системі  «Прозорро» .

  Як слідкуйте за будинком будівництва: завжди львівських забудованих ...

  На 450 місць за вул. Прибузькій, 7 / 3А до кінця 2024 року, пише СТИК з посиланням на наші гроші.

  За підсумковою відомістю ресурсів без доставки та ПДВ, найбільша сума в 36,33 млн грн. піде на природний рядовий пісок на 503 грн. / куб. м, що дорожче від ринку. Так, у березні на дорожньому тенедері Львівської САД він коштував утричі дешевше –  131 грн. / Куб. м .

  Нерухомість цін бітонів та швидкої роботи арматурної сталі є рівним ринком.

  Покриття для льодового поля, і саме система Ice Covertan для температурного режиму –20- + 50 ° C з коефіцієнтом теплопровідності 0,044 Вт / мК і тепловим опором 0,916 кв. м / Вт чорного кольору центрально в 3 695 грн. / кв. м. Виробником є  «Omnipack sro»  (Чехія).

  Комплекти двосторонніх хокейних бортів із боксами, підлогу людьми, лавками, калітками, воротами, сітками, склом і запчастинами кошти 5,90 млн грн. Інформація LED-табло Ice Professional із контролером, софтом, системою керування та кріпленням замовляють за 4,30 млн. Грн., А машинка Red Wolf LX для зрізування та використання льоду – за 3,77 млн ​​грн.

  Ціна майбутньої угоди на 2% нижчої від очікуваної довіри закупівлі у 285,44 млн грн.

  Фірма «Mirbud SA» (Польща) зафіксувала замовлення на обмеженні аналогічних договорів у 2018-2019 роках, передбачивши прогноз, видимо не знаходяться в тенедері, і наявні власні бетонно-змінені пристрої були встановлені на більш ніж 30 км.

  Крім того, вона стверджувала, що не може визначитись із проектом для адресового замовлення, бо через карантин посадовці міської влади повинні громадяни в телефонному режимі.

  Щодо останнього замовника відповів, що учасник визначив місцеві кошториси.

  Єдиним конкурентом було майже хмельницьке  ТОВ «Укрстандарт» , яке підтримує головного директора Олегу Янковому та його ж ТОВ «Фінансова компанія« Укрстандарт ».

  Засновником створено у 2017 році хмельницької  «БК ВТМ»  зі статутним капіталом 1,00 млн. Грн. є Тетяна Майор. Керує свою компанію Валентин Заболотний, який також очолює  ТОВ «БК« ВТМ »  Вячеслава Майора. Останнє використання із Дмитром Постійним представником ПФСП «Олександрит», яке було замороженим наділеним переглядом аналогічного договору на 2019 рік про будівництво торгово-офіційного центру за адресою вул. Соборній, 12 за 1,00 млн грн.

  Тетяна Майор використовує ТОВ «Виробнича компанія ВТМ», ТОВ «Матриця Плюс», ТОВ «Сузір’я М» і приватками в ЖБК, а Заболотний – ПП «Язо», ТОВ «Універсал 2016», ПФ «Віндекс», ТОВ «Добробутінвестсервіс », ТОВ« Рембуд-Проект »і ТОВ« Рембуд-Транс ».

  Як  пише  «Незалежний громадський портал», про «Рембуд-проект» і «Рембуд-Транс» залишив Сергій Мандію –  надійшов  від партії «Служба людей». Він поєднується з ГО «Федерація хокейної хмельницької області» та ГО «Хокейний клуб Проскурів».

  У 2018 році переможець отримав єдиний підряд ПАТ «Хмельницькгаз» на 49 тис. Грн  .

  (Visited 93 times, 1 visits today)
 • 180x150