Лікарня в Рогатині переплатить 20% за медичні ліжка франківському лікарю-шахраю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Рогатинська центральна районна лікарня уклала угоду на збільшення кількості ліків з лікарнями загальної вартістю 145 тис. грн. Про це повідомляється на електронних електронних закусках  Prozorro .

  Рогатин у фотографіях

  Згідно з угодою, лікарня замовила медичну функціональну ліжко з аксесуарами «Біомед FB-11E» за 31,5 тис. грн та чотири ліжка «Біомед FB-1MB» за 28,4 тис. грн., пише СТИК з посиланням на наші гроші. Львів .

  Всі компанії «Біомед» пропонують продати за 24,9 тис. Грн. Та 22,1 тис. Грн. грн відповіді. Тобі на власних ліжках лікарня перекладають через 6 гривень.

  Приватний підприємець Ігор Іванішин вже не вперше торгує медичних матеріалів і обладнання для завищених цінами. Як раніше  розповіли  «Наші гроші. Львів », у квітні продавця« Отинійська районна лікарня »(Коломийський район, Івано-Франківська область) захищені окуляри введені дорожчі, нижчі коштують на ринку.

  Попри це, за даними порталу YouControl, з початку 2020 року Ігор Іванішин отримав замовників на 1,73 мільйона гривень. Значну частину з них закуплено для повторної процедури для безпеки та безпеки коронарної хвороби (COVID-19).

  Ігор Іванішин не любить приватного підприємець, він також використовує звичайний рентгенолог – затримує рентгенорадіологічне відділення в Івано-Франківській обласній лікарні. Крім того, він є директором приватного підприємства «Глорія-ІВ». Сам же директор цієї компанії, його  звільнюють  у завищенні результати та привільнені бюджетні проекти, підпадають під час закупівлі медичних служб. Зокрема, для Надвірнянської центральної районної лікарні у 2017 році. За даними слідування, Іванишин у змозі з посадовими особами Івано-Франківської ОДА у справі закупівлі привласнив 110,24 тис. грн – сума, на яку була завищена ціна тендеру. Наразі розглядає Івано-Франківський міський суд.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150