Колишній голова райсуду на Закарпатті постане перед судом за отримання хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представник Феміди налагодив корупційну схему прийняття рішень на користь тих чи інших учасників судового процесу. За 15 тисяч гривень гарантував громадянинові перемогу у цивільному спорі.

  Колишній голова райсуду на Закарпатті постане перед судом за отримання хабара

  8 лютого голові райсуду було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

  Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

  За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  5 лютого ексголову Міжгірського райсуду Антона Гайдура Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами НАБУ спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів САП.

  Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

  У лютому, після затримання, Вища рада правосуддя відсторонила закарпатського суддю від здійснення правосуддя.

  Однак у квітні, за формальною ознакою, повернула подання про відсторонення судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура.

  7 травня Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 червня дію накладених на нього обов’язків (обмежень) колишньому голові Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150