Радехівська лікарня придбає респіратори на 30-40% дорожче, ніж інші замовники

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Радехівська центральна районна лікарня 13 травня підписала договір на закупівлю респіраторів із приватною підприємицею Оксаною Овчатовою. Сума договору становить 12 тис. грн, повідомляється на сайті Prozorro.

  Leopolis.news | Радехівська лікарня заплатить за респіратори на 30 ...

  За договором замовили 100 респіраторів без клапана із рівнем захисту FFP3. Їх вартість становитиме 122 грн за штуку. Така ціна є значно вищою ніж на ринку. Дешевше купують і інші бюджетні замовники, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Сьогодні, респіратори із рівнем захисту FFP3 коштують в межах 85-90 грн за штуку, тобто у радехівській лікарні їх придбали на 43% дорожче.

  Суттєво дешевше ніж в Радехові, за 89 грн за одиницю придбав респіратори Бук-3 виконком Старокостянтинівської міської ради у ТОВ «Торг-МТК» 12 травня. Ще дешевше засоби індивідуального захисту купують інші медзаклади України. Наприклад, Заставнівський центр первинної медико-санітарної допомоги (Чернівецька область) уклав договір із ТОВ «Бук.юа» на респіратори також з рівнем захисту FFP3, але ціною 60 грн за штуку.

  Оксана Овчатова зареєстрована як приватна підприємиця з 2017 року і прописана у місті Кременчук, Полтавської області. З початку квітня поточного року вона вже підписала 12 контрактів на суму 521 тис. грн, усі з яких на постачання медичних матеріалів.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150