Два автобуси з людьми та хабар прикордоннику: на Вінниччині затримали військового РФ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Військова прокуратура 15 травня зупинила спробу незаконного проникнення до України двох автобусів з Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні на їх офіційному сайті.

  Кажуть, що затримали громадянина, який має подвійне громадянство – республіки Молдова та Російської Федерації, лейтенанта в запасі ЗС РФ, передає СТИК.

  Вказаний громадянин РФ намагався підкупити старшого лейтенанта ДПСУ, начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Могилів-Подільський». Таким чином іноземець сподівався отримати дозвіл на безперешкодний пропуск двох пасажирських автобусів з іноземцями через державний кордон на територію України поза діючих обмежень карантину, що спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, — йдеться у повідомленні. — Громадянина Російської Федерації викрито та затримано військовою прокуратурою Вінницького гарнізону безпосередньо під час передачі суми неправомірної вигоди розміром 50 тисяч російських рублів  українському офіцеру-прикордоннику, предмет злочину вилучено.

  Також додають, що наступного дня, 16 травня, чоловіка взяли під варту. А сьогодні, 18 травня, до суду направили обвинувачувальний акт за частиною 1 статті 369 КК України.

  Санкція частини 1 статті 369 Кримінального кодексу України передбачає покарання затриманому росіянину у виді штрафу від 8500 до 12750 гривень штрафу або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150