Верховний суд відмовився поновити на посаді скандального львівського суддю-корупціонера

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Верховний суд України відмовився поновити на посаді звільненого за хабарництво скандального колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича. Суд останньої інстанції відкинув усі доводи Зварича про його начебто незаконне звільнення з посади.

  Верховний суд відмовився поновити на посаді скандального ...

  Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову Верховного суду за 26 березня, передає СТИК.

  Нагадаємо, у 2018 році 57-річний Зварич оскаржив у суді своє звільнення за хабарництво і вимагав поновити його на посаді голови Львівського апеляційного адміністративного суду. За словами судді, його не повідомили про час та місце розгляду питання про звільнення, він також наголосив, що Верховна Рада не взяла до уваги його 20-річний стаж роботи, численні нагороди та подяки. Суди першої та апеляційної інстанції відмовили Зваричу у задоволенні скарги.

  Верховний суд під час засідання 26 березня погодився із висновками судді попередніх інстанцій про те, що не було об’єктивної можливості поінформувати Зварича про час і місця проведення засідань, на яких розглядалося питання про його звільнення, оскільки він у цей час перебував у розшуку. Також суд погодився із висновком, що попередні заслуги судді не впливають на оцінку вчинку, що став підставою для його звільнення.

  Цікаво, що у своєму позові Зварич заявляв про моральні страждання і посилався на книги, які написав у в’язниці: «Суддя-комуніст», «Суддя-націоналіст», «Бананове правосуддя України». Але суд не взяв його заяви до уваги.

   

  (Visited 55 times, 1 visits today)
 • 180x150