Прикарпатського олігарха Бахматюка, який переховується від слідства, суд заочно взяв під варту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  28 травня, Апеляційна палата Вищого антикорупційного задоволення задовольнила апеляційну скарбницю прокуратури та обрала бізнесменів у Прикарпаття Олегу Бахматюку, що залишився загрозливим у своєму житті.

  Олег Бахматюк: НБУ збереже мене "за одне місце", щоб зламати і ...

  “На сьогоднішній день підозрілий перехід залишається за межами України, після того, як його затримають і не піснять, як через сорок візит час з доставкою підозрюваного до місця кримінального, про це потрібно буде розглянути питання про те, що можна використовувати питання про те, щоб уникнути питання про те, що у вас є необхідність в майбутньому, якщо це можливо, якщо це можливо, то це може бути зроблено в цілому. м’який надійний захід із встановленим законом виконувати », – залишається в повідомленні прес-служби.

  Ми пам’ятаємо, 11 листопада НАБУ затримало симох підозрюваних у запитах VAB Банку, фактично власником яких був Бахматюк. Їх інкримінують можна за рахунок зменшення 1,2 мільярда гривень стабілізації кредиту НБУ, виданого VAB Банку в жовтні 2014 року.

  Для достовірних фігурантів обрані безпечні заходи. Бахматюку і Мальцеву виконайте підозрі, що робить їх виявленням, але пише СТИК з посиланням на Правда.іф .

  Як було відомо, відомі листопади МВС України за заявою НАБУ оприлюднили у розшуку Бахматюка та пісню детально його сестру, гендиректора “Авангарду” Наталію Василюк.

  Згодом адвокатів Бахматюка заявляв про “переклад роботи за політичні мотиви”.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150