Депутатка з Львівщини спокусилась на 80 тисяч гривень за вирішення земельних питань

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У середу, 27 травня, було викрито «на гарячому», коли та отримувала гроші у приміщенні громадської організації депутата Дрогобицької міської ради, яка, до всього, виявилась головою земельної комісії.

  На Львівщині депутатка міської ради попросила 80 тисяч гривень за ...

  Про це повідомила очільниця прокуратури у Львівській області Ірина Діденко, передає СТИК.

  За даними слідства, депутат Дрогобицької міської ради спокусилась на хабар сумою у 80 тис грн. Як виявилась, жінка була головою земельної комісії.

  “Встановлено, що за ці кошти народна обраниця обіцяла «посприяти» у отриманні особою усіх необхідних дозволів для отримання у власність землі на комісії, яку очолює, у архітектора та під час голосування на сесії депутатами”, — повідомляє прокурор.

  Йдеться про 0,1 га землі на території Дрогобича, призначеної для садівництва.

  Протиправні дії припинені сьогодні прокурорами, слідчими обласної Поліції та оперативниками Управління СБУ у Львівській області.

  Фігурантку викрито «на гарячому» — коли та отримувала гроші у приміщенні громадської організації.

  На цей час жінці готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою); клопотання про обрання запобіжного заходу (домашній арешт, тому, що дитина на утриманні); та відсторонення від посади.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150