Після скасування тендеру Закарпатський центр цивільного захисту придбає респіратори в 4 рази дешевше

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Закарпатський обласний центр цивільного захисту Закарпатської облради уклав договір з приватною підприємицею Наталею Киян на закупівлю респіраторів загальною вартістю 630 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » У Сокальській лікарні куплять респіраторів на ...

  За договором придбають 9 тисяч респіраторів із класом захисту FFP3, а їх ціна становитиме 70 грн за штуку, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Нагадаємо, що центр цивільного захисту вже намагався придбати засоби індивідуального захисту й ще у квітні уклав договір із ТОВ «Мед лайн груп» на 4,2 млн грн.

  Центр збирався придбати 19 тисяч респіраторів. Із них 10 тисяч респіраторів із класом захисту FFP2 по 150 грн/шт. А ще 9 тис. одиниць – із класом захисту FFP3, як у вищезгаданій закупівлі. Однак їх ціна становила б 300 грн за штуку, що більш ніж в 4 рази дорожче.

  Одразу після підписання договору на сайті «Наші гроші. Львів» з’явилась публікація про те, що такі ціни є значно вищими, ніж ринкові, а юристи проєкту «Тисни» (Bihus.Info) оперативно звернулись до замовника.

  Центр цивільного захисту надіслав юристам відповідь, у якій зазначив, що у зв’язку з епідемією існує дефіцит захисних засобів і цим становищем зловживають деякі постачальники, спекулюють на їх вартості. Також у листі сказали,  що переглянуть умови та вартість засобів захисту, які планують придбати, а тому скасовують договір із ТОВ «Мед Лайн Груп».

  За попереднім тендером на респіратори класу FFP3 планували витратити 2,7 млн грн, що на 2,1 млн грн більше, ніж у новій закупівлі.

  За новим контрактом респіратори повинні доставити не пізніше кінця серпня 2020 року. Наталя Киян прописана в Ужгороді, а підприємицею зареєстрована з 2018 року. Це перший контракт підписаний підприємицею з держустановою.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150