Мамині авто, 10 годинників, зброя та охорона: що задекларував скандальний нардеп Дубінський

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат і заступник голови комітету Ради з питань фінансів Олександр Дубинський подав декларацію про свої доходи за 2019 рік. Він не зазначив у декларації дружину і ділитиме з нею майно в суді.

  Мамині авто, 10 годинників, зброя та охорона: що задекларував скандальний Дубінський

  Графу “інформація про членів сім’ї” Олександр Дубінський в своїй декларації залишив пустою. Це означає, що в нього не може бути офіційної дружини та малолітніх дітей, разом із ним ніхто не повинен проживати.

  Чому в декларації Дубінсього не вказано про майно членів сім’ї

  • Інформація на сайті “Судова влада” свідчить про те, що дружина нардепа Леся Цибко подала до суду позов про розподіл спільного майна. Справа призначена до розгляду на 14 липня.
  • Раніше ЗМІ повідомляли, що на дружину Дубінського записано сім квартир, більшість з яких розташовані поруч із квартирами депутата. За три роки жінка вклала у нерухомість 300 тисяч доларів.
  • Також розслідувачі нарахували в Дубінського чотири квартири, шість земельних ділянок і два будинки.

  Що Дубінський вніс в декларацію за 2019 рік

  • Наразі в декларації нардепа вказана лише одна квартира в Києві на 149,3 квадратних метрів. Дубінський зазначив, що припинив володіння або користування трьома квартирами та часткою в ще одній. За даними журналістів, він переписує нерухомість на матір.
  • Також у декларації вказані 10 земельних ділянок, але деякі з них збігаються за адресою, площею або вартістю. Тож ймовірно, мовиться про поділені на частини ті ж 6 ділянок.
  • Дубінський володіє будинком на 79,6 м. кв. у Києві та будує дві дачі в області. Минулого року він також придбав гараж.

  Як справи в Дубінського з автомобілями

  • Чимало скандалів раніше викликав розкішний автопарк Дубінського. Протягом п’яти років він купив 10 машин. У його матері за останні роки з’явилося сім автівок. Пізніше вона “подарувала” синові Land Cruiser і два Mercedes.
  • Водночас Дубінський під кінець 2019 року позбувся чотирьох авто. Як писали ЗМІ – теж переписав на маму, яка “любить швидкість”.
  • Наразі в нього самого є вже згадані “мамині” Toyota Land Cruiser і два Mercedes, плюс – ще один, а також Porsche Carrera.

  З інших цінностей – 10 годинників (таких відомих марок, як Rolex, Rado, Tissot, Corum), три одиниці мисливської зброї, два карабіни і рушниця, три торгові марки.

  Хто охороняє Дубінського

  Дубінський задекларував свою особисту охорону, яку найняв у вересні 2019 року. За свою безпеку він заплатив 360 тисяч гривень фірмі “Секьюрайті”.

  Цікаво, що однією з власниць цієї фірми є компанія “Укрнафта”, яку наполовину належить структурам, близьким до олігарха Ігоря Коломойського. Співробітники “Секьюрайті” охороняють нафтопроводи.

  У 2015 році вони відзначились під час сутичок через конфлікт, пов’язаний зі зміною керівництва “Укртранснафти”.

  Скільки заробив Дубінський

  • Сукупний дохід “слуги народу” за рік, без урахування “подарунків” від мами, склав 5,9 мільйона гривень.
  • Від телеканалу “1+1”, де раніше працював, він отримав загалом 1,15 мільйона гривень. Це  зарплата і роялті.
  • Також чоловік заробив на продажі невказаного майна. Найбільше, понад 4 мільйони гривень, Дубінському заплатила “за відступлення права вимоги” фінансова компанія “Альфа Крос”. Це компанія, якій передали свої частки в “1+1” кілька його колишніх працівників.
  • У грошових накопиченнях народного обранця 2,7 мільйона гривень, 105,7 тисяч євро та 400,7 тисяч доларів. При чому найбільші суми в іноземних валютах він зберігає готівкою.

  Хто такий Олександр Дубінський і чому він скандальний? Він є одним з найбільш одіозних депутатів Верховної Ради. Його пов’язують з так званою групою Коломойського у Верховній Раді. Дубінський часто потрапляє в гучні скандали та ображає журналістів.

  Саме він в річницю Освенцима цинічно запропонував запустити газ у приміщення, де зібралися прихильники кандидата у президенти Петра Порошенка. Згодом нардеп потрапив у скандал із гаслом “Слава Україні!”. Зокрема, назвав його “нацистським”, а запровадження його в ЗСУ “маразмом”.

  (Visited 102 times, 1 visits today)
 • 180x150