Скандальна чиновниця ЛМР поновилася на роботі через суд

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційний суд скасував ухвалу про відсторонення Інни Свистун від посади начальниці управління комунального майна Львівської міської ради.

  Відповідний допис, у “Facebook”, опублікував міський голова Львова Андрій Садовий, передає СТИК.

  “Це перша перемога у цій справі. Далі ще буде, бо правда за нами”, — йдеться у дописі.

  Нагадаємо, на початку травня головна прокурорка Львівської області Ірина Діденко підписала підозру депутатці Львівської облради, очільниці одного з управлінь Львівської міської ради у службовій недбалості, що потягнула за собою недоотримання майже 1,2 млн грн бюджетом міста.

  Фото: Інна Свистун
  city-adm.lviv.ua

  “Станом на 01.01.2019 р., в управлінні комунальної власності міськради обліковувалось 1980 договорів про оренду майна, що належить місту. При цьому із загальної кількості 16 договорів оренди (та додаткових договорів до попередніх договорів) очільниця одного з управлінь Львівської міської ради вибірково уклала з фізичними особами та окремими (!) громадськими організаціями за необґрунтовано заниженою ставкою 2 % від вартості приміщень, а не 6 %, як того вимагає затверджена міськрадою методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова)”, — заначила Діденко.

  Серед інших, такі договори укладено із такими громадськими організаціями: «Самопоміч», «Львівська обласна республіканська християнська партія» (2), «Інститут політичних технологій».

  Внаслідок цього бюджет міста недоотримав 1 189 049 грн.

  (Visited 64 times, 1 visits today)
 • 180x150