Тернопільська лікарня замовила одноразові маски на 70% дорожче місцевих освітян

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільська комунальна міська лікарня №2 26 травня підписала договір на постачання трьохшарових одноразових масок з підприємицею Марією Кравчик на 24 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

  У Києві та області ціни на одноразові медичні маски зросли в понад ...

  Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Лікарня замовила 2 тисячі масок з гумовими завушинами та металевим фіксатором на переніссі. Одна така маска коштуватиме 12 гривень, пише СТИК  посиланням на Наші гроші. Львів.

  Ціна на одноразові тришарові маски значно знизилась, в мережі аптек «D.S.» одноразові маски можна купити за ціною до 8 грн, а в «Епіцентрі» – до 10 грн. Наприклад, відділи освіти Галицького, Франківського, Шевченківського та Залізничного районів замовили тришарові маски у ТОВ «Авіація Галичини» по 7 грн за штуку.

  Роздрібні ціни на маски в магазині Епіцентр

  Щодо Тернополя, то наприклад, 25 травня договір на постачання одноразових тришарових масок з металевим фіксатором підписало і управління освіти і науки Тернопільської міськради, де одна маска коштуватиме 6,95 грн.

  Це лише другий договір підприємиці Марія Кравчик з тернопільською лікарнею №2, ще в 2017 році вона отримувала замовлення на лабораторні реактиви на 370 тис. грн. За даними Clarity, загалом підприємиця підписала договорів на понад 3,3 млн грн.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150