Втретє за майже 2 роки: на Полтавщині спіймали на хабарі держвиконавця

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівники СБУ у Полтавській області 29 травня зловили на хабарі державного виконавця Дмитра Філософа. За останні два роки це вже втретє.

  E Горішних Плавнях спіймали на хабарі держвиконавця

  Відомо, що Філософ взяв хабар у розмірі 5 тисяч гривень. Про затримання на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Горішньоплавнівської міської ради Олександр Плескач.

  Плескач зауважив, що держвиконавець діяв через посередника, якого також заарештували.

  Тепер Філософу можуть оголосити підозру за статтею 368 про одержання неправомірної вигоди службовою особою. Максимальне покарання – до 12 років в’язниці з позбавленням права обіймати посаду, пише СТИК з посиланням на 24 канал.

  Попередні справи проти Дмитра Філософа:

  • У серпні 2018 року СБУ затримала Дмитра Філософа на хабарі у 20 тисяч гривень. Він взяв гроші, щоб не звертати увагу на виїзд за кордон боржника і за закриття виконавчого провадження.
  • У березні 2020року співробітники СБУ повторно затримали цього держвиконавця на хабарі у 10 тисяч гривень. За цю суму посадовець обіцяв чоловіку закрити виконавче провадження та надати постанову про його закінчення. Після затримання 17 березня суд відсторонив Філософа від посади строком до 3 травня 2020 року включно.

  Прямо зараз 29.05.2020р. співробітниками Управління Служби безпеки України в Полтавській області проводяться слідчо…

  Опубліковано Олександром Плескачем Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

  (Visited 121 times, 1 visits today)
 • 180x150