За звільненим прикарпатським полковником поліції тягнеться цілий шлейф кримінальних зловживань та порушень – все розслідує ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Коли наша основна стратегія управління стратегічними розбіжностями Нацполіція в Івано-Франківській області Михайла Банку, яка поставила героя скандалу, що отримала дані про євреїв Коломії, які підозріли у привласненні майже 4,3 га лісу.

  За звільненим прикарпатським полковником поліції тягнеться цілий шлейф кримінальних зловживань та повідомлення - все розслідує ДБР

  Про це ми повідомимо у своєму кримінальному виконанні про ч. 2 ст. 364 КК, пише  Західний кур’єр  з посиланням на  368.media.  

  На початку травня, що буде до етнічного скандалу, в ДБР по Михайлу Банку вивчає інформацію про СБУ – там заявили, що поліцейський зловживав службовців, що знаходяться на чилісійному самовряді та лісгоспі Івано-Франківської області, і в нижній частині, що може бути офіційним на ближніх батьківствах підкреслено право власності на 26 ділянок лісу ДП «Ворохтянський лісгосп» загально плодоносить майже 4,3 га.

  У ДБР, як правило, вже було звернуто увагу на Банку – з 18 березня там розгледіли оформлення звітів з викладеними 26 ділянок, які тим самим оформили свого чоловіка. ЗМІ вже писали про доходи поліцейського. За даними журналістів, Банк запропонував автомобіль Land Cruiser 200, а ринкова продукція – 60 тис. Доларів, оформивши його на батьківщині, також Mitsubishi Pajero Wagon вартістю 40 тис. Доларів, опублікований як представник.

  Нібіто Банк заволодів трьома земельними ділянками в селі Поляниця Івано-Франківської області площею 0,35 га і вартістю від 150 тис. Доларів. Земля знаходилася в заповідному зоні поблизу курорту «Буковель» і оформлена на батьківщині. На дільниці, яка знаходиться в капітальному будівництві, було виконано ще одне комплектування, яке було досягнуто за ціною, а за 5 мільйонів доларів.

  (Visited 79 times, 1 visits today)
 • 180x150