Звідки у Зеленського дві квартири у Великобританії і розкішна італійська вілла, якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Ще днями побачимо реальні статки голови Верховної Ради, міністрів і народних депутатів від монобільшості. І там, повірте, чекає багато дуже цікавих відкриттів…»

  Звідки у Зеленського дві квартири у Великобританії і розкішна італійська вілла, якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки?

  Про це на своїй сторінці у Facebook пише український політик та журналіст Володимир Ар’єв, пише СТИК з посиланням на ПроЛьвів.

  «Великі статки Порошенка взагалі не секрет. На його підприємствах люди працюють офіційно, щороку в бюджет йде кілька мільярдів податків, а фонд оплачував нагальні потреби армії з 2014 року і витрачає сотні мільйонів на допомогу в боротьбі з коронавірусом тепер.

  А от подивитися на статки Зеленського і Слуг народу буде цікаво – 1 червня крайній термін подання е-декларацій. І от тоді будуть питання – звідки у Зеленського дві квартири у Великобританії і розкішна вілла в італійському Форте-деі-Мармі, якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки або невеличкий прибуток, з якого стільки елітної нерухомості не накупиш. Значить, Зеленський під час війни обкрадав і державу, і армію, ухиляючись від сплати податків. Про це була хороша стаття і розслідування на ТБ (посилання в коментарях).

  Після цього стає зрозуміло, що Форбс-Україна, яким керує близький до Саакашвілі головний редактор, є не стільки незалежним калькулятором, скільки заангажованим політичним інструментом.

  Ще днями побачимо реальні статки голови Верховної Ради, міністрів і народних депутатів від монобільшості. І там, повірте, чекає багато дуже цікавих відкриттів. Особливо болючих для тих, хто ще вірить в «чистоту» цієї влади. Тому ці дні народ годують позавчорашнім протухлим інформаційним їдлом, щоб після оприлюднення правди, слуги знову кричали своїм легковірним: «А ось Порошенко…»

   

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150