Харків’яни з однаковими помилками і телефоном розіграли тендер на 300 тисяч в Дрогобичі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двоє пов’язаних підприємців з Харкова «розіграли» закупівлю велосипедів для Спеціалізованої дитячо-юнацької школо олімпійського резерву з велоспорту «Медик», що в Дрогобичі.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ » Харків'яни з однаковими помилками і телефоном ...

  Згідно з інформацією в Prozorro, 25 травня школа підписала договір вартістю майже 300 тис. грн з підприємцем Ігорем Шевченком. Конкурентом під час аукціону виступав підприємець Юрій Синюков, чия пропозиція була на 120 гривень дорожчою. Під час аукціону учасники не зменшували свої первинні пропозиції, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  І Синюков, і Шевченко зареєстровані у Харкові та в держреєстрі при оформленні підприємцями вказали однаковий номер мобільного телефону (0504060401).

  Обидва учасники в цій закупівлі завантажили файл із однаковою назвою «Scan_20200325_141054» – це перша сторінка договору підприємця Шевченка із харківською організацією. Це може свідчити про те, що документи завантажували із одного пристрою.

  На інші закупівлі учасники подавали довідки з однаковими помилками.

  Ігор Шевченко постачатиме в Дрогобич 24 шосейні велосипеди Fort по майже 12,5 тис. грн кожен. Кінцевий термін поставки – 31 грудня цього року.

  Загалом Ігор Шевченко протягом останніх двох років отримав шість замовлень на майже 800 тис. грн, в основному у Харківській області.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150