У Києві підприємець намагався дати хабара слідчому поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Києві правоохоронці затримали приватного підприємця під час надання неправомірної вигоди слідчому одного із районних управлінь поліції.

  У Києві підприємець намагався дати хабара слідчому поліції

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.

  “У вівторок, 26 травня 2020 року, прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУ НП у місті Києві та КМУ ДВБ НП України затримано приватного підприємця під час надання неправомірної вигоди слідчому одного із районних управлінь поліції у місті Києві”, – йдеться у повідомленні.

  Вказано, що згідно з матеріалами слідства, приватний підприємець звернувся до слідчого з пропозицією надання неправомірної вигоди в сумі 2 тис. доларів США за знищення доказів, які отримано в ході слідства та не внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення іншого кримінального правопорушення.

  “У ході контролю за вчиненням злочину підприємця затримали «на гарячому» під час надання слідчому частини неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США”, – вказано у повідомленні.

  Повідомляється, що наразі тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150