В Угринівській ОТГ “мутять” із актами виконаних робіт, а тендера на ці роботи виграють фірми наближені до “регіоналів”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31 рік обговорювались на рівні майже середніх мільйонів гривень, які отримали одна-єдина фірма за 16 місяців в Угринівській місцевості.

  Перегляньте, кошти на перевірку різних робіт у ОТГ відкрили поза тендером. А «надійвали» будівництво дорого чи каналізували фактично за один день. Адже як інакше пояснюють той факт, що домовились і виконали свої роботи, які підняли під один день. Про те, що блискавично висвітлюється бюджет, зростає депутат Івано-Франківської обласної ради Ігор Дебенко, вивівши підтверджуючи документи.

  До прикладу, в одному з договорів фірма-виконавець спромоглась за 1 день виконати роботи з благоустрою на одразу 14 вулицях ОТГ і за це отримати 199,35 тисяч гривень. Втім, місцеві такого благоустрою доріг не помітили. 

  «Освоєння бюджетних коштів чинним керівництвом Угринівської ОТГ вже давно перетворилося на фарс. Але ґаздування в ось такому “турборежимі” оцінювати передусім громаді. Дякую небайдужій громадськості ОТГ за надану інформацію. З різних причин вони побоялись оприлюднювати ці дані власноруч» – написав Ігор Дебенко.

  Всі ці роботи виконувала фірма «Позитив-ІФ», зареєстрована в селі Нова Гута, Тисменицького району. Статутний капітал – всього 51 500 тисяч гривень. До слова, за цією адресою було зареєстровано аж 15 компанії, щоправда, деяких діяльність вже припинена.  За даними Мін’юсту, головою компанії є Тарас Кучірка, який також є директором чи засновником у ще кількох компаніях. А серед п’яти засновників «Позитив-ІФ» – Людмила Гдичинська, дружина колишнього очільника фракції «Партії регіонів» в обласній раді Богдана Гдичинського.

  Як відомо, голосна Угринівська сільська ОТГ з 2018 року є Мирослав Вівчаренко, який йшов на вибори за організацією “Блоку Петра Порошенка”. До цього, з 2010 року Вівчаренко був сільським голосом Угринова. Вперше перемогу на виборах здобув за підтримку партії “Батьківщина”. Тож, у вас свідомість вибору виборів, виникає питання, хто підтримує Мирослава Вівчаренка справді?

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150