Керівникам НАБУ та САП пропонували хабар у 6 мільйонів доларів за закриття справи про відмивання коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-міністерство екології та власник приватного газовидобутку компанії України Бурізма Микола Злочевський  пропонував  керівників НАБУ та САП 6 мільйонів доларів хабара.

  Микола Злочевський пропонував НАБУ і САП 6 мільйонів доларів за прикриття ...

  Про це  надійла  «Українська правда». Ій інформацій  підтверділі  такоже у прес-службі НАБ.

  Справа Злочевського спочатку розслідувала тоді ще ГПУ, і вона передала НАБУ. Слід сказати, що вони були майже американськими, тим часом розшукували підозрючених.

  Суспільні підозри, за те, що пропонують хабар, використовували в початковій здатності Злочевського до випадання коштами, що реалізували кредитну позицію Нацбанку, яка видавалася на «Реалбанк» олігарха Сергія Курченка і легалізується з боку (вимагає про використання у 800 мільйонів гривень).

  Згідно з вимогами зловмисників, провадження щодо Злочевського мало бути закрите саме до 14 червня, коли він святкує день народження.

  6 мільйонів доларів – рекордний викритий хабар в історії України (фото НАБУ)

  НАБУ і САП використали для викриття затриманих підроблену постанову про закриття провадження, оскільки перед передачею грошей вони хотіли впевнитися, що провадження закрито. За цією справою затримано троє людей, в тому числі перший заступник начальника управління Державної податкової служби в Києві. Двоє інших людей, за даними слідства, є довіреними особами Злочевського.

  При цьому перевіряється причетність до злочину працівників Офісу генпрокурора. В період, коли відбувалися слідчі й процесуальні дії, в Офісі генпрокурора з флешки одного з працівників, яка займає адміністративну посаду в Офісі генпрокурора, був здійснений онлайн-моніторинг ЄРДР з приводу того, чи дійсно це рішення відмічено в ЄРДР.

  Хто такий Микола Злочевський

  Микола Злочевський — власник найбільшої приватної газовидобувної компанії України Burisma, засновник Міжнародного Форуму з енергетичної безпеки. Колишній член «Партії регіонів» і екс-міністр екології.

  Злочевський виїхав з України наприкінці 2014 року після того, як став підозрюваним у незаконному збагаченні. У січні 2015 року ГПУ оголосила його у розшук.

  Злочевський важко урізався у ще одне розслідування. У липні 2016-го ГПУ оцінили збитки від несплати податківців Злочевського в 1 мільйон гривень. Тодінський генпрокурор Юрій Луценко створив цей привід спеціального брифінгу. Але він також переглянув, що компанія Burisma сплатила 180 мільйонів грибів, щоб надійно заплатити та закрити.

  До слова, Хантер Байден сину зібрав віце-президент США, і він зараз кандидатом в президенти США Джо Байдена, 2014 рік відмічається від членів Наглядової ради Бурізмі, яка залишається Злочівського.

  У 2018 році Джо Байден переконував, що погрожував українським лідерам, не надаючи кредиту, і не потрібно звільнити Шокіну. Після цього Шокін вирішив досягти успіху в компанії Burisma під тиском з боку США.

   

  (Visited 93 times, 1 visits today)
 • 180x150