Оперативники ДБР прийшли з обшуком до будинку ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю вранці, 12 червня, працівники Державного бюро розслідувань прийшли з обшуком до будинку колишнього міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  Оперативники ДБР прийшли з обшуком до будинку Володимира Омеляна ...

  «6:30 ранку. Всі сплять, діти, дружина, мама. Вривається ДБР з обшуком», – повідомив Омелян.

  За його словами, у співробітників Державного бюро розслідувань начебто є рішення суду щодо колишніх власників будинку, де зараз мешкає екс-міністр, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Доповнено. Згодом Омелян повідомив, що обшуки в орендованому його сім’єю будинку відбулися на виконання рішення суду у рамках кримінального провадження щодо колишнього власника будинку, який його продав ще у 2016 році.

  «Формально жодних звинувачень до мене немає, нічого вилучено не було. Про такі 90-ті говорив Зеленський? За такою підставою завтра можуть зайти до будь-кого. Обшук провели коректно, хоча традиційно з автоматниками. Володимир Зеленський, привіт від Вас я отримав! Мовчати не буду!»,– написав екс-міністр.

  В ухвалі Печерського райсуду Києва йдеться, що обшук дозволено у рамках провадження від 4 серпня 2017 року щодо подій 2014-2015 років за участю колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Геннадія Бобова та його злочинної організації.

  Як пише «Українська правда», мова йде про викрадення і вбивство журналіста Василя Сергієнка 4 квітні 2014 року у Корсунь-Шевченківському Черкаської області та спробі знищити майно Приходьків у Тальному 11 липня 2015 року.

  Провадження пов’язують зі злочинами, вчиненими у зв’язку з масовими протестами у 2013-2014 роках.

  Геннадія Бобова вважають організатором та фінансистом злочинної групи.

  Дім, у який прийшли з обшуком, належить Світлані Бобовій. Слідчі вважають, що у ньому можуть зберігатися докази у справі.

  Як інформував ZAXID.NET, раніше Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро України зареєструвати кримінальне провадження щодо колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна, його заступника, державного секретаря відомства, а також топ-посадовців нинішнього складу Мінінфраструктури за доведення до банкрутства Бердянського порту.

   

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150