Безпідставні премії і мільйонні втрати: Держаудит спіймав Садового на розкраданнях у “Львівелектротрансі”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Західний офіс Державної аудиторської служби України оприлюднив звіт про діяльність комунального підприємства Львівської міської ради “Львівелектротранс” за період з липня 2017 по вересень 2019 рр. Ефективність підприємства визначили умовно задовільною, виявивши махінації чиновників Садового щонайменше на декілька мільйонів гривень.

  Безпідставні премії і мільйонні втрати: Держаудит спіймав Садового ...

  Про це пише СТИК з посиланням на Гал-інфо.

  У звіті зокрема зазначають, що неефективні управлінські рішення керівників підприємства призвели до непродуктивних витрат. Йдеться про те, що у структурі підприємства встановили наявність підрозділів та штатних посад, які дублюються, а також посад без визначених обов’язків. Крім того, у штатних розписах Львівелектротрансу до керівних посад віднесли посади, які не мали б належати до цієї категорії. Зрозуміло, що така структура підприємства не забезпечує ефективного та раціонального використання коштів. Загалом через хибну стратегію керівництва Львівелектротранс поніс витрати на суму понад 3,5 мільйони гривень.

  Крім того, через недотримання законодавства, що регулює оплату праці, і встановлення необґрунтованих доплат та надбавок працівникам підприємство втратило ще понад 270 тисяч гривень.

  Також ЛКП укладало цивільно-правові угоди на виконання певних функцій у той час, коли були штатні працівники з аналогічними посадовими обов’язками. Наприклад, Львівелектротранс укладав договір з фізичною особою про надання послуг електрика сектору ремонту, у той же час у структурі підприємства діяла Господарська служба, до якої входили слюсарі-електрики. Таким чином підприємство витратило ще понад 925 тисяч гривень.

  Тільки через ці порушення ЛКП “Львівелектротранс” нераціонально витратило понад 4,5 мільйони гривень.

  Детальніше зі звітом можна ознайомитися на сайті Західного офісу Державної аудиторської служби України. Там, зокрема, йдеться про  недотримання ЛКП “Львівелектротранс” вимог Закону “Про публічні закупівлі”, неналежний контроль за виконанням договорів та недостатній контроль за станом збереження товарно-матеріальних цінностей підприємства.

   

  (Visited 80 times, 1 visits today)
 • 180x150