Фірма екс-помічника Кужелюка вдруге без потрібних документів отримала підряд від львівських комунальників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»  підписала  договір з ТОВ «Економбуд-ЛВ» з ремонту фасаду ЦНАПу у Винниках, компанія, яка не відповідала тендерним вимогам замовника. У своїх пропозиціях фірма не надіслала дозвіл на цю організацію, що зробила більшу кількість небезпек і завантажила неналежну інформацію про цю висоту роботи.

  Leopolis.news | Фірма екс-помітника Кужелюка вдруге без потрібних ...

  Про зменшення кількості представників громадських закупівель «Центр громадського моніторингу та діяльності» (далі – «ЦГМД») пише СТИК з посиланням на наші гроші. Львів.

  На торги, окрім фірми «Економбуд-ЛВ», прийшло ще п’ять учасників. Чотирьох з них, а саме ТОВ «Енергоекобуд», ПП «СЧН Житло-буд», ТОВ «Юкрейніан Девелопмент Індустрі» та ТОВ «Екобудінвест плюс», відхилили через невідповідність тендерній документації.

  Відтак договір на 2,9 млн грн підписали з компанією «Економбуд-ЛВ». За ці кошти вона відремонтує фасад адміністративної будівлі на вул. Галицькій, 12 у Винниках. Ще раніше, у грудні 2019 року, фірма отримала підряд на 2,3 млн грн на ремонт даху цього будинку. В липні цього року тут відкриють Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

  Це не вперше компанія «Економбуд-ЛВ» виграє на торгах «Агенції ресурсів Львівської міської ради» без потрібних документів. У грудні 2019 року комунальне підприємство замовило у фірми капітальний ремонт будівлі на вул. Крип’якевича, 2 у Винниках. Тоді фірма не подала частини потрібних документів: довідки-підтвердження до банківської гарантії та всіх документів про підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт. Також на підтвердження кваліфікації компанія подала недійсний оригінал посвідчення атестації директора.

  Майбутній ЦНАП у Винниках на вул. Галицькій, 12 (джерело: Львівська міська рада)

  Західний офіс держаудитслужби підтвердив виявлені експертами «ЦГМД» порушення та зобов’язав замовника розірвати з підрядником договір, однак комунальне підприємство цього не зробило.

  Компанія «Економбуд-ЛВ» зареєстрована 2010 року у Львові. Засновником та водночас директором компанії є львів’янін Василь Лега. Ще чотири роки тому він володів компанією «Галіцькі вітрини» спільно із керівництвом корпорації «КРТ» Ярослава та Богдана Дубневичів Юрієм Пастерником. Окрім того, Лега була помітним депутатам міської раді Юрії Кужелюка.

  Загалом протягом 2019-2020 років фірма отримала замовлення на 76,7 мільйона гривень, із 7,5 мільйона гривень – від ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» на ремонт будівлі у Вінниках.

  Також середнє підряддя від міської радіації в компанії «Економбуд-ЛВ» – реконструкція окремих медіатек на проспекті Червоної Калини, 58 на 16,2 млн. Грн. Ми дивимось, що це оновлення цієї кімнати спочатку коштувало 7 мільйонів гривень, а потім було перебільшено за допомогою різних будівельних робіт.

  (Visited 67 times, 1 visits today)
 • 180x150