АМКУ оштрафував на 136 тис. грн фірми, що розіграли торги від «Львівської залізниці»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області організована компанія ТОВ «Інтергруп» та «Гранфінресурс» на 136 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах від «Львівської залізниці». Зробіть про них учасників, щоб збільшити розміщення електричних шафі для 680 тис. грн, яка замовляла залізницю. Відповідь  рішення було  опубліковано на сайті АМКУ 17 червня.

  АМКУ кинув вилик олігархам - ЗМІ - Новини України | УНІАН

  Про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали у листопаді 2019 року, а експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували скаргу до Антимонопольного комітету, передає СТИК.

  Зокрема, у публікації ми зазначали, що фірми подали на торги документи, що були не лише однаковими за змістом (хоча йшлося про довідки довільної форми), але й мали однакові дефекти друку чи сканування. Також компанії надали сертифікати якості від одного підприємства – «НВФ Склад».

  Окрім цього, Антимонопольний комітет виявив, що обидва учасники користувались спільною IP-адресою, а також, що логін банківської системи ТОВ «Гранфінресурс» був ідентичний із прізвищем директора фірми-конкурента «Інвіт груп».

  Компанії перетиналися між собою 20 разів, але «Гранфінресурс» користувався технічним учасником і жодним розумом не працював у тенідері.

  ТОВ «Інвіт група» зареєстровано в Одесі, а його власницею є Ольга Хамідулліна. З початку 2019 року фірма уклала 12 контрактів на 6,1 мільйона гривень.

  Окремим рішенням АМКУ пропонується заборонити компанію брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150