Прокуратура судиться з львівським депутатом про повернення двох ринків у комунальну власніть

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура Львівської області звернулася до судів з позовом про затвердження середньодержавної центральної адміністрації права власності на два львівські ринки «Вінницькі» та «Підзамки», які відбулися у вересні 2019 року опубліковані на ТОВ «Дари Львівська область». Власницею підприємства є Софія Максимецька, донька депутата Львівської міської ради Григорія Козловського. Прокуратура також є позитивною щодо вивільнення цього майна з приватною власністю.

  НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ »Прокуратура судитися з депутатом Козлів інших ...

  «Судимося за повернення у власність міста ринків. На цей раз встановили, що без будь-яких правових підстав передано у власність одному із ТзОВ два ринки: «Винниківський» (14 об’єктів) «Підзамче» (15 об’єктів), які згодом були передані підприємством у іпотеку іншим юридичним особам. За оцінками експертів, вартість нерухомості складає понад 21 млн грн, а загальна площа – більше 2 тис кв.м. З’ясували, що реєстрація на ці майнові комплекси була здійснена на підставі документів, які не є підставою для набуття права власності», – написала прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторінці у Facebook.

  Нагадаємо, як раніше писали «Наші гроші. Львів» у розслідуванні «Козловський виходить на ринок», майно двох ринків з 2001 року орендувало ТОВ «Дари Львівщини». У липні одноосібною власницею товариства стала донька Григорія Козловського Софія Максимець, восени орендовано комунальне майно стало приватною власністю. Земля, на якій розташовані ринки, також належить місту, однак перейшла у постійне користування фірми.

  Реєстрацію здійснили державні реєстратори КП «Реєстрація майна та бізнесу». Це комунальне підприємство було засноване Винниківською міською радою. Як з’ясували правоохоронці, реєстратори діяли незаконно, оскільки не мали документарних підстав для перереєстрації власності. Після цієї перереєстрації, нова власниця віддала майно обох ринків в іпотеку своєму батькові Григорію Козловському та його адвокату та бізнес-партнеру Олексію Різнику за 23 млн грн.

  Розслідування цієї справи розпочалось у січні 2020 року, після звернення Управління комунальної власності Львівської міської ради до поліції. На сьогодні відкрито два кримінальних провадження.

  Управління комунальною власністю також перевершило зірвану ситуацію до Офісу протидії рейдерства на території цього центрального та нотаріуса, який представив договірних іпотеків. Швидкість скарги відбулася 13 травня, але, як відомо, пізніше 27 травня було досягнуто задоволених скарбів. 10 червня Офіс буде розкритий скаргу про львівські ринки, це справді перевернуто міський голова Львова Андрій Садовій. Результат розгляду зробив невідомий.

  Судовий розгляд позорів прокуратури відбувся у Господарському суді Львівської області 13 та 20 липня 2010 року.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150