Скільки заробляють керівники комунальних підприємств у Львові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат львівської міськради Петро Адамик створив, що керівники комунальних підприємств Львова мають перераховувати та доплачувати за 120-150 тис. грн на одному з прихованих розмірів приблизно 60 тис. грн. грн. Про це існує  сайт  «Щоденний Львів».

  Середня зарплата в Україні та інші країни світу

  Заява про зарплату Адамік збільшиться під час прес-конференцій, що буде з ще депутатами. На новій появі, на колишніх чом пленарних засіданнях сесії ЛМР депутати масово НЕ голосують за Прийняття  Деяк РІШЕНЬ  відносно КП.

  «Наші гроші. Львів »перевіряв цю інформацію і використовує, що насправді керівники комунальних підприємств не отримують, за 120-150 тис. грн. Однак у них є великі розміри їхніх кварталів, які намагаються пережити.

  Згідно з річними деклараціями керівників «Львівводоканалу», «АТП №1», «Львівелектротрансу» та «Львівтеплоенерго» за 2019 рік, їх дохід в середньому становив 53-73 тис. грн щомісяця, тобто вдвічі менше заявленої суми. Ця сума – це нарахований дохід, від якого слід відняти 19,5% податків.

  Щодо цьогорічної ситуації з доходами керівників комунальних підприємств, то ми отримали від ЛМР дані про нарахування заробітної плати керівникам семи КП за п’ять місяців. Врахуйте, що суми, вказані нижче, це також нарахування, а не сума «на руки» після сплати податків.

  Серед усіх нарахувань для керівників семи комунальних підприємств, найбільші премії отримував керівник ЛКП АТП №1 Орест Хамула. Його оклад становить лише 41 тис. грн, однак у лютому йому нарахували 151 тис. грн премії, а у квітні – ще 102,5 тис. грн. Тобто загалом у ці місяці нарахування становили 192 і 143,5 тис. грн відповідно.

  Орест Хамула. Фото Galinfo

  Як пояснили у міськраді, премія для керівників великих підприємств залежить від багатьох чинників, в тому числі рівня виконання планових показників. Її нараховують раз у квартал. Додатково також існує премія за рік роботи у цілому.

  На прикладі Хамули це виглядає так:

  • у січні йому нарахували лише 41 тис. грн окладу.
  • у лютому виплатили і річну, і квартальні премії. Його квартальна премія вийшла 270% посадового окладу, а річна – ще 120%. Тож, у лютому до окладу в 41 тис. грн нарахували і квартальну премію (101,8 тис. грн), і річну премію (49,2 тис. грн). Загалом – 192 тис. грн.
  • у березні знову нарахували лише 41 тис. грн окладу,
  • у квітні до окладу нарахували премію за попередній квартал (250%) – плюс 102,5 тис. грн,
  • у травні – знову лише оклад 41 тис. грн.

  Посадові оклади керівників комунальних підприємств такі:

  Комунальне підприємство тис. грн
  «АТП №1» 41
  «Львівтеплоенерго» 60,08
  «Залізничтеплоенерго» 35,11
  «Львівводоканал» 54,62
  «Львівавтодор» 31,28
  «Львівсвітло» 28,87
  «Львівелектротранс» 49,75

  А тепер про премії за 5 місяців цього року:

  • керівникові «Львівелектротрансу» – нараховували лише один раз у лютому 67,16 тис. грн, середній показник: 59,7 тис. грн/міс.
  • керівникові «Львівсвітло» (в.о.) – не виплачували, середній показник: 28,7 тис. грн/міс.
  • керівникові «Львівавтодору» – лише один раз у січні 68,1 тис. грн, середній показник: 47 тис. грн/міс.

  Ще три керівники КП отримували кошти також за колонкою «інше»: надбавки, індексація, відпускні, лікарняні та інше.

  • в.о. керівника  «Львівводоканалу»  за статею «інші» в січні нарахувалі понад 106 тис. грн, а потім у лютому – ще майже 46 тис. грн, у березні – майже 50 тис. грн, у квітні – за 26 тис. грн, у травні – з 33 тис. грн, перемикання не було,  середній показник: 70,6 тис. грн / міс.,
  • в.о. Настанова  «Залізничтеплоенерго»  отримувала малі премії (не більше 3 тис. грн.), а також «інші» доплачували, які складали 7-17 тис. грн,  середній показник: 30,5 тис. грн / міс. ,
  • в.о. керівника  «Львівтеплоенерго»  у січні нарахувалі 60 тис. грн премії плюс ще 9 тис. грн за колонкою «інше», а потім у лютому ще раз «інше» на майже 25 тис. грн,  середній показник: 72,3 тис. грн / міс.
  (Visited 69 times, 1 visits today)
 • 180x150