Поліція злила оточенню «Слуг народу» та Безсмертному 33 мільйони на стріляючі шокери

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національна поліція України 18 червня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Науково-виробниче підприємство« Система »про придбання електрообігу на 32,85 млн. Грн. Про це повідомляє в системі  «Прозорро» 

  Для українських поліцейських закупили електрошокери » МІА Вектор Ньюз

  Зазвичай, після закінчення візиту до 70% залишається:

  • 200 електрошукальних пристроїв контактно-дистанційні, які  TASER X2 мають  в комплекті з акумуляторною батареєю та кобурою на  65 540 грн.  США ой Збирається  продавав  по $ 1 399 з батареєю за $ 79 и кобура за 90 $. Разом це $ 1 568, або 42 тис. Грн  . , що знаходиться в півтора періоду дешевше, але не пропонується і дані. Наявність в Україні цінових тазарів із двома картриджами, батареєю та кобурою в північній частині візи – 98 тис. Грн  .
  • 8 друкованих картриджів TASER зібрали контактно-віддалену кількість за  2 456 грн.  В США їх продають  за $ 80 , або 2 141 грн. без доставки і податків, що на 15% дешевше.
  • дані  для підключення через порт батареї та USB до комп’ютера за  8 700 грн.

  Шокер виробничої компанії  «Axon Enterprise, Inc.» (Сполучені Штати) у 2020 році є напруженим при піковому завантаженні 840-1440 вольт та струм 1,2 мА, ліхтарик, підвійний лазерний приціл, надійний, перемикач дуги, дисплей, робочий стіл з батареєю та системою журналу, який реєструє події та імпульси. Дані можна завантажити через USB до комп’ютера, пише СТИК з посиланням на наші гроші.Наші гроші.

  «НВП« Система »отримала підряд без конкуренції, а більше ніхто не прийшов на торги.

  Докладніше анонімна компанія запитала, що ніколи не передавала трубку для контактних номерів телефонів із тендерною документацією. За її даними, відділ на вул. Інститутська була зачинена на карантин. Замовник у відповідь надіслав два контактні номери телефонів.

  Столична  «НВП« Система »  залишила директора Сергія Чукмасія, Олександра Мілюкову, Андрія Авдієвського, Дмитру Чукмасову, Валерію Педенку та  Роману  Безсмертному . Цілий комерційний представник України в терористичній групі з врегулюванням роботи на сході України, кандидат у президенти у 2019 році та на 2-5 з огляду.

  Авдієвський користувач ТОВ «ВІП Автохімія України» з Оленою Добровольською, Наталією Грицай та Мікіту Сергійовичем Касяном. Що до останнього, то в 2019 році особа з такими ПІБ була  довіреною особою  нардепа від «Служби людей»  Миколі Тищенка .

  Сергій Сергійович та Дмитро Сергійович Чукмасові – це синами, коріння яких  наступає  від СПУ  Сергія Олександровича Чукмасова , яка сама керувала «НВП« Система ».

  Крос того, на імей особа Сергій Сергійович Чукмасов зараз е  Статистики помічник  на Громадської засідки нардеп Прихід від «Слуг народу» Мікіть Потураєва.

  Мілюков заснував ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високої стрільби» з Русланом Аббасовим та  членом  громадської ради при МВС Андрієм Семідідьком.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150