Справу скандального прикарпатського олігарха Бахматюка про заволодіння 1,2 млрд. грн закрили

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова закрила кримінальне провадження про заволодіння ВіЕйБі банком 1,2 млрд грн рефінансування Національного банку України, в якому про підозру повідомили олігархові Олегу Бахматюку.

  Керівник Офісу генпрокурора виконала рішення суду, яким її зобов'язали скасувати постанову про відновлення справи аграрного олігарха.

  Про це вона сама написала у Facebook.

  За словами Венедiктової, на виконання рішення Печерського районного суду Києва Офіс генпрокурора скасував постанову колишнього першого заступника генпрокурора Віталія Каська, яким було скасовано постанову про закриття справи Бахматюка. Тож саму справу знову закрито.

  «25 червня Офіс генпрокурора виконав рішення суду (яким зобов’язали скасувати постанову Каська – ред.), оскільки рішення, постанови та ухвали суду підлягають виконанню всіма суб’єктами на всій території України. Стаття 129-1 Конституції України зазначає, що судове рішення є обов’язковим для виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення. Це одна із основних засад судочинства», – зазначила генпрокурорка.

  Венедіктова також додала, що вказане рішення не підлягає оскарженню.

  Водночас, за інформацією журналіста «Слово і діло», в антикорупційних органах правопорядку, вказану ухвалу Печерського райсуду Києва було оскаржено в апеляційній палата Вищого антикорупційного суду. Проте засідання двічі відкладалося через те, що Печерський суд не надав матеріали провадження.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150