Постачальник втридорога продасть Львівській інфекційній лікарні ізоляційні халати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня 17 червня підписала договір із ТОВ «Росе» на закупівлю захисних халатів. Сума договору становить 495 тис. грн, про це стало відомо з сайту Prozorro.

  Leopolis.news | Місцевий постачальник втридорога продасть ...

  Згідно з контрактом, інфекційна лікарня замовила 3,3 тис одноразових ізоляційних медичних  халатів вартістю по 150 грн/шт., пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Така ціна є у кілька разів вищою, ніж на аналогічних закупівлях в Україні. Зокрема у Дубровицькій цетральній районній лікарні (Рівненська область) уклали контракт на закупівлю аналогічного товару з ПП «Фірма Фармікс» і халати коштуватимуть 75 грн за штуку, тобто вдвічі дешевше.

  Ще дешевше ізоляційні халати купила одеська дитяча поліклініка – за 60 грн за одиницю. Але це не межа. Є низка ще дешевших закупівель. Наприклад, держзамовлення від Львівської служби державного ветеринарно-санітарного контролю та Глибоцького центру медико-санітарної допомоги. Обидві держустанови придбали халати по 40 грн за штуку. Це в майже в 4 рази дешевше ніж, ціна для інфекційної лікарні.

  ТОВ «Росе» неодноразово фігурувало у матеріалах «Наші гроші. Львів». Раніше ця фірма вже продала халати для Центру легеневого здоров’я та Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні за ціною 180 грн/шт.

  Тоді керівник ТОВ «Росе» Юрій Гайдук відмовився від коментарів по телефону. Однак перед цим сказав, що компанія є виробником цих халатів, а їх ціна обумовлена вартістю тканини, яка подорожчала.

  Після публікації на сайті, у якій ми зазначили факт завищення вартості, сторони уклали додаткову угоду, за якою ціна зменшилась до 150 грн за халат.

  ТОВ «Росе» зареєстровано у Львові, ним спільно володіють Галина Стоянівська та Марія Мокрицька. З початку 2020 року фірма підписала 13 договорів на 9,3 млн грн.

  (Visited 64 times, 1 visits today)
 • 180x150