Прикордонник з Рави-Руської намагався підкупити свого колегу для організації контрабанди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Львівщині затримали офіцера прикордонної служби за спробу налагодити канал контрабанди. Він спробував передати свому колезі хабар для сприяння незаконному переміщенню через кордон сигарет.

  «З травня 2020 року офіцер-прикордонник попав під скорочення та перебував у розпорядженні. Затриманий намагався за допомогою 700$ хабара схилити до протиправної діяльності свого колегу – керівника одного з відділів прикордонної служби. На ділянці цього відділу хабародавець планував контрабандою переправляти в Польщу сигарети», — повідомили у прес-службі ДПСУ.

  Як пояснили ZAXID.NET у Держприкордонслужбі, поняття «у розпорядженні» означає не звільнення, а в розпорядженні начальника регіонального управління, тобто не перебуває на посаді, а очікує на призначення на посаду, передає СТИК.

  Натомість у ДБР уточнили, що затримали офіцера відділу внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби.

  Зловмисника затримали на автозаправці біля Рави-Руської під час передачі грошей іншому прикордоннику працівники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби, ДБР та військової прокуратури Західного регіону. Однак затриманий поскаржився на стан здоров’я і його швидкою доставили у шпиталь. Там він зараз перебуває під охороною.

  Слідчий ДБР оголосив 22 червня затриманому підозру у вчиненні злочину.

   

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150