Шахрай виманив у чоловіка $200 тисяч. Обіцяв посаду в Кабміні та членство в “масонській ложі”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Волинській області правоохоронці затримали голову осередку однієї з політичних партій. Він пообіцяв громадянину за 200 тисяч доларів посаду в Кабміні, а також взяти до закритої “групи масонів”.

  Шахрай виманив у чоловіка $200 тисяч. Обіцяв посаду в Кабміні та членство в "масонській ложі"

  Чоловік налагодив схему, яка принесла йому 1,5 мільйона доларів. Він розповідав про нібито дружні відносини з “авторитетними” особами і “створив собі імідж впливової людини”, розповіли у департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції, передає СТИК.

  “Представлявся від імені британської організації “Групи Ротшильда”, застосовував психологічні маніпуляції та легко входив у довіру до потерпілих”, — йдеться у повідомленні.

  Шахрай казав, що може завдяки цим знайомствам пролобіювати призначення на високі посади.

  Злодія затримали в одному з кафе Луцька. Вилучили: 200 тисяч доларів, “заяву” потерпілого про вступ до “групи масонів” та перстень “печатка масонів”.

  На початку червня у Харкові правоохоронці затримали в одному з ресторанів міста двох чоловіків, які намагалися продати посаду голови Харківської ОДА за мільйон доларів. Затримали зловмисників “на гарячому” після отримання ними першого траншу у 150 тисяч доларів.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150