АМКУ оштрафував підприємців, які «розпиляли» третину мільйона на ремонті будинку у Личаківському районі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало приватних підприємців Василя Новосада та Олега Фітіо для здатності на тендері з ремонту будинку на вулиці Медової Печери. Сумарно підприємці отримують удар у 85 тис. грн, середнє значення 68 тис. сплачуйте Василь Новосад, а 17 тис. грн – Олег Фітьо. Відповідне решение опубліковане 2 на липня  сайті  АМКУ.

  Антимонопольний комітет почав найкраще проходити після Революції ...

  Про можливість говорити «Наші гроші. Львів »  написав одразу після цього тендеру – в липні 2019 року. Після публікації юристи проєкту «Тисні» (Bihus.info) звернулися із скарбом до Антимонопольного комітету, передає СТИК .

  У матеріалі ми зазначили, що обидва учасники у своїх довідках про працівників на попередніх торгах зазначили однакових робітників. Крім того, раніше підприємець Василь Новосад вказував Олега Фітьо як свого виконроба.

  Також учасники однаково оформили прізвище, ім’я та по-батькові в шапці документів, а підприємець Олег Фітьо не надав усіх довідок, яких вимагав замовник.

  Окрім цих ознак пов’язаності, АМКУ також виявив, що обидва учасники використовували спільну IP-адресу, періодично спілкувались телефоном, а також те, що Олег Фітьо навмисно завищив вартість своєї цінової пропозиції.

  Василь Новосад і Олег Фітьо зареєстровані у Львові. З початку 2019 року Василь Новосад підписав 11 контрактів на 2 млн грн, а Олег Фітьо одержав 2 держзамовлення на 104 тис. грн.

  Окремий тонкий, рішення Антимонопольного комітету вважається забороненим суб’єктами господарювання брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150