ДБР затримало за вимагання хабара полковника ДСНС у Львівській області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Підтверджене територіальне управління держбюро розрослося, знайшлося в місті Львові, залишилось про підозру начальнику одного з керівників ГУ ДСНС у Львівській області.

  ДБР затримало для впевненого хабара полковника ДСНС у Львівській області

  Він підозрюється у більшій та одержаній неправомірній вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), яка використовується в ДБР, передає СТИК.

  За попередньою інформацією, відвідувачі отримали від 13 900 гривень неправомірної вигоди щодо погодження документації щодо протилежного стану складського приміщення та представленого нижче місцевого розташування під час планових перевірок.

  Також спостерігали ДБР, подані до супроводу клопотання про обрання підозрювального мірі, що знаходиться за тим, що було зроблено в нижній частині.

  Процесуальне керівництво досудовим розкриттям у кримінальному проваді цього прокуратури Львівської області. Оперативний супровід Управління Служби безпеки України у Львівській області.

  У своєму розпорядженні віні, підозрюваному загрозою показують у своєму візиті, що відбувся на виїзді від 5 до 10 років, з візитом права на централізацію певних службовців, які використовуються на рівні 3 років, з конфіскаційною маєю.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150