Голові Фонду держмайна пропонували 800 тисяч доларів за два призначення — НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Національного антикорупційного бюро спіймали “на гарячому” особу, яка намагалася за 800 тисяч доларів підкупити голову Фонда державного майна України Дмитра Синниченка з метою призначення на посаду “потрібних людей”.

  Голові Фонду держмайна пропонували 800 тисяч доларів за два призначення — НАБУ

  “Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури — ред.) викрили “на гарячому” особу, яка намагалася за 800 тисяч доларів США підкупити голову Фонду державного майна України, аби той призначив на посади керівників двох державних підприємств наперед визначених осіб, а також продовжив дію договору, укладеного між одним із цих держпідприємств та комерційною компанією”, — йдеться в повідомленні відомства в Facebook.

  Згідно з ним, особу було викрито відразу після надання першого траншу у 200 тисяч доларів і затримано в порядку статті 208 КПК України. Слідчі дії тривають. У НАБУ зазначили, що це була друга спроба підкупити голову Фонду державного майна.

  Голова Фонду держмайна Дмитро Синниченко заявив у Facebook, що гадав, що історія з хабарем у 5 млн доларів, які йому намагалися дати восени, “була дуже повчальною, але виявилося, що ні”.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150