Селищний голова зі Львівщини щомісяця незаконно виписує собі 350% премії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Селищний голова Немирова на Львівщині Микола Бесага систематично виписує сам собі надбавки до зарплати розміром у 350% від окладу. Місцеві депутати за таке рішення не голосували, прокуратура уже відкрила провадження, але місцеві слідчі поліції саботують розслідування. Зі схильністю до корупції голови Немирова не миряться місцеві мешканці.

  Селищний голова Немирова щомісяця незаконно виписує собі 350 ...

  Усе почалося наприкінці 2017-го. Місцеві мешканці просили коштів на благоустрій цвинтаря. Грошей в бюджеті не знайшлося. Але незважаючи на брак фінансів, у Немирові двічі на рік депутати ухвалюють рішення про великі доплати селищному голові, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  «Я зробив офіційний запит по заробітній платі у селищну раду. І на мій великий подив, я побачив, що заробітна плата селищного голови на той час була понад 20 тисяч гривень. І ми з цього часу почали ходити на сесії», — розповідає місцевий мешканець Богдан Школик.

  У грудні 2017 року за традиційну ухвалу – підняти голові зарплату наполовину і щомісяця давати 350 відсотків премії — проголосували рівно семеро депутатів. А щоб рішення було чинним, потрібно на один голос більше. Сам голова через конфлікт інтересів за свою зарплату не голосував. Проте рішення, підписав і поставив на ньому печатку, наче воно було ухвалене.

  «Десь через два місяці ми поцікавилися, яка заробітна плата селищного голови. Тому що рішення не було прийняте. І на наш подив, коли ми підняли документи, заробітна плата згідно цього рішення була нарахована і виплачена селищному голові», — додає Богдан Школик.

  Тоді активісти звернулися до правоохоронців. Ті — до державної аудитслужби, яка констатувала очевидний факт.

  «За рахунок недостатньої кількості голосів – замість 8 «за» (більшість депутатів від загального складу ради) проголосовано 7 «за», рішення відхиляється чи повертається на доопрацювання», — йдеться у висновку перевірки.

  «Два роки тому прокуратура відкрила провадження по цій заробітній платі. За два роки ми оббили пороги всього районного апарату правоохоронних закладів району, області, попередніх керівників», — зітхає Богдан Школик.

   

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150